پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۰۴ ۱۴۳
طبقه بندی: آرشیو
چچ

در هفته محیط زیست صورت گرفت: پیاده روی صبحگاهی کارکنان کزغال

در ادامه برنامه های محوری شرکت زغال سنگ پروده طبس به منظور گرامیداشت هفته محیط زیست، پیاده روی صبحگاهی کارکنان شرکت انجام شد.

در هفته محیط زیست صورت گرفت: پیاده روی صبحگاهی کارکنان کزغال

به گزارش روابط عمومی کزغال، در سومین روز از هفته محیط زیست، همایش پیاده روی صبحگاهی با حضور مدیرعامل و تعدادی از معاونین، مدیران و کارکنان شرکت زغال سنگ پروده طبس روز پنجشنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ از ورودی اداره مرکزی تا زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی شرکت با هدف ایجاد نشاط و همدلی بین پرسنل و تجربه یک روز سالم برگزار شد.

کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در حاشیه این برنامه و در دیدار با پیشکسوتان ورزشی که در محل زمین چمن طبیعی شرکت مشغول نرمش صبحگاهی بودند، ضمن گرامیداشت هفته محیط زیست، از سلامت به عنوان مهم‌ترین نیاز فرد در هر دوره زندگی یاد کرد و افزود ورزش به ویژه ورزش های گروهی تأثیر بسیار مطلوبی در سلامت جسم و روان و ایجاد نشاط اجتماعی افراد دارد.

وی گفت: شرکت زغال سنگ پروده طبس در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی نسبت به ایجاد زیرساخت های ورزشی برای استفاده عموم مردم منطقه و حمایت از جامعه ورزشی اقدام کرده است و پروژه های جدیدی برای توسعه ورزش شهرستان در دست اجرا می باشد.

لازم به ذکر است تعدادی از کارکنان اداره حفاظت محیط زیست، رییس اداره ورزش و جوانان و نماینده اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس در مراسم مذکور حضور داشتند.

روابط عمومی کزغال

آدرس کوتاه شده: