یکشنبه, ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ ۱۷:۱۶ ۱۹۰
طبقه بندی: آرشیو
چچ

دیدار نوروزی مدیرعامل کزغال با کارکنان

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس صبح روز دوشنبه هفتم فروردین به دیدار نوروزی کارکنان رفت.

دیدار نوروزی مدیرعامل کزغال با کارکنان

به گزارش روابط عمومی کزغال، در ایام نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۲ شمسی، کریتی ثانی، مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس با کارکنان اداره مرکزی این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن تبریک حلول بهار طبیعت و بهار قرآن، از تلاش های چشمگیر و خدمات ارزشمند کلیه پرسنل شرکت جهت تحقق اهداف و برنامه های سال گذشته تقدیر و تشکر نمود و برای آنها و خانواده محترمشان در سال جدید آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی نمود .کریتی ثانی در این دیدار، با اشاره به جایگاه زغال سنگ در اقتصاد کشور به ویژه واحدهای کک سازی، امسال را بسیار مهم و حساس ارزیابی نمود و از تمامی کارکنان خواست در این سال با تمام قوا در جهت دستیابی به اهداف و برنامه های شرکت گام بردارند.

کریتی ثانی ضمن تقدیر از همراهی و حمایت مدیرعامل تاصیکو و مسئولین شهرستان و استان، از انجام کارهای بزرگ در منطقه معدنی پروده به منظور افزایش تولید ملی گفت و افزود این بنگاه اقتصادی، شایستگی و پتانسیل های لازم برای پیشرفت و توسعه منطقه را در درون خود دارد و همه ارکان شرکت باید برای شکوفا شدن این استعدادها تلاش نمایند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم، حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید برونسی از خدمات ارزشمند مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در اجرای برنامه های فرهنگی برای کارکنان و خانواده هایشان تجلیل نمود.

روابط عمومی کزغال

آدرس کوتاه شده: