دوشنبه, ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ۲۳:۴۶ ۲۷۱
طبقه بندی: آرشیو
چچ

مراسم پایان سال کزغال برگزار شد.

مراسم پایان سال 1401 زغال سنگ پروده طبس با حضور مدیرعامل، رییس هیئت مدیره و جمعی از کارکنان شرکت برگزار شد.

مراسم پایان سال کزغال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کزغال، در آخرین روز کاری سال 1401 و همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر، مراسم پایان سال شرکت زغال سنگ پروده طبس با حضور مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، معاونین، تعدادی از مدیران، امام جماعت و جمعی از پرسنل در محل نمازخانه امام علی (ع) سایت معدن این مجموعه برگزار گردید.

در این برنامه پس از ارائه گزارش فعالیت‌هایی انجام شده در حوزه های عملیاتی و ستادی، از خدمات کارکنانی که در سال ۱۴۰۱ به درجه بازنشستگی نائل شده بودند، تجلیل شد.

در ادامه این مراسم، موذنی، رییس هیئت مدیره کزغال با تقدیر از زحمات یک ساله کارکنان، ابراز امیدواری کرد در سال 1402 تمامی ارکان مجموعه با هم‌افزایی در مسیر شکوفایی شرکت زغال سنگ پروده طبس گام های موثری بردارند.

در آخرین بخش جشن پایان سال 1401 کزغال، کریتی ثانی، مدیرعامل زغال سنگ پروده طبس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شش شهید شرکت و همکارانی که از ابتدای شروع به کار این مجموعه معدنی فوت شده اند، از زحمات و خدمات یکایک پرسنل تجلیل نمود و به بیان اهداف و برنامه های توسعه شرکت در سال ۱۴۰۲ پرداخت.

وی از مدیرعامل تاصیکو به عنوان یک فرد توسعه گرا یاد کرد و ابراز امیدواری نمود با همدلی و انسجام کاری بیشتر، شاهد افزایش تولید ملی کنسانتره زغال سنگ در این مجموعه معدنی و همچنین توسعه و اشتغال زایی پایدار منطقه باشیم.

شایان ذکر است رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت و همچنین معاون اداره کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس در این برنامه حضور داشتند.

روابط عمومی کزغال

آدرس کوتاه شده: