جمعه, ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۳۹ ۳۶۶
طبقه بندی: آرشیو
چچ

مدیر عامل تاصیکو: نیمی از زغال سنگ کشور در معدن پروده طبس تولید می شود.

مدیرعامل تاصیکو در بازدید از سایت معدن کزغال، از شرکت زغال‌سنگ‌ پروده طبس بعنوان بزرگترین تولیدکننده‌ زغال‌سنگ‌ کشور یاد کرد.

مدیر عامل تاصیکو: نیمی از زغال سنگ کشور در معدن پروده طبس تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی کزغال، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین پس از بازدید از اولین و تنها معدن تمام مکانیزه استخراج زیر زمینی زغال سنگ کشور، عنوان کرد: با حضور در معدن شرکت زغال سنگ پروده طبس، شاهد تلاش کارگران در کسب روزی حلال و برافراشته شدن پرچم با عظمت جمهوری اسلامی ایران بودیم که این مجموعه، سهم بزرگی در تولید زغال سنگ کشور و توسعه پایدار شهرستان طبس و استان خراسان جنوبی دارد.
امیر حسین نادری، مدیرعامل تاصیکو با بیان اینکه کنسانتره زغال سنگ یکی از محصولات استراتژیک در تولید فولاد کشور است، افزود: در صورتی که این ماده معدنی در کشور تولید نشود، ما ناچار به واردات کنسانتره زغال سنگ هستیم .

وی با قدردانی از زحمات تمامی کارکنان زغال سنگ پروده طبس عنوان کرد: با تلاش بی‌وقفه و قابل تحسین مدیریت و پرسنل شرکت، این مجموعه باعث تولید ثروت و عظمت برای جمهوری اسلامی ایران شده است و کار کردن در حوزه معدن، کار عظیمی است.

کریتی ثانی،مدیر عامل کزغال هم در این رویداد با بیان اینکه افزایش تولید ملی و توسعه پایدار منطقه در راس اهداف و برنامه های مجموعه زغال سنگ پروده طبس می باشد، افزود: با سرمایه گذاری و انجام طرح های توسعه در معدن زغال سنگ پروده طبس به دنبال تامین نیاز داخلی کشور به کنسانتره زغال سنگ به ویزه واحدهای کک سازی به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت آنها هستیم.

وی در مورد بازدید از عمیق ترین نقطه معدن توسط مدیرعامل تاصیکو ادامه داد: این بخش از معدن در عمق۶۵۰ متری زمین، بزرگترین کارگاه استخراجی است که تاکنون در سابقه معدنکاری کشور به عنوان یک رکورد ثبت شده است.

روابط عمومی کزغال

آدرس کوتاه شده: