یکشنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۷:۰۹ ۱۶۴۹
طبقه بندی: آرشیو
چچ

مجمع عمومی عادی سال مالی 1400 کزغال برگزار شد

کزغال با سود خالص 501 میلیارد تومانی در سال 1400 به سود انباشته 702 میلیارد تومانی دست یافت

مجمع عمومی عادی سالیانه کزغال با حضور نمایندگان سهامداران، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل، حسابرس قانونی و بازرس مستقل و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. بیش از 90 درصد سود انباشته بین سهامداران تقسیم می شود.

کزغال با سود خالص 501 میلیارد تومانی در سال 1400 به سود انباشته 702 میلیارد تومانی دست یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس (کزغال)، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400، با حضور سهامداران، اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مدیران شرکت، رأس ساعت ۱۰:۰۰ صبح یکشنبه هشتم خرداد ماه سال 1401 در سالن کنفرانس مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش تهران و به صورت پخش آنلاین برای اطلاع کلیه سهامداران کزغال، برگزار شد.

در ابتدای جلسه مجمع، گزارش هیات مدیره به همراه گزارشی از عملکرد شرکت زغال سنگ پروده طبس در حوزه های مختلف شامل تولید، فروش، عملکرد مالی و سایر دستاوردها و برنامه های شرکت و همچنین برنامه ها و اهداف توسعه شرکت توسط رمضان کریتی ثانی به عنوان مدیرعامل کزغال و دبیر مجمع، ارائه گردید و در ادامه نیز به سؤالات مطرح شده از جانب سهامداران، پاسخ داده شد. در بخش بعدی، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 کزغال مطرح و بررسی شد.

محمدرضا درخشنده، رئیس مجمع، با اشاره به تحقق سود خالص 501 میلیارد تومانی کزغال در سال مالی 1400 افزود، با این رقم، میزان سود انباشته شرکت زغال سنگ پروده طبس به عدد 702 میلیارد تومان رسید.

وی عنوان کرد که بر اساس سیاست جاری، مبلغ 640 میلیارد تومان از این سود انباشته بین سهامداران تقسیم خواهد شد تا به این ترتیب، سهامداران به ازای هر سهم مبلغ 3200 ریال سود دریافت نمایند.

شایان ذکر است که شفافیت گزارشات مالی و مدیریتی مورد تقدیر رئیس و اعضای مجمع قرار گرفت و تداوم این روند مورد تأکید واقع شد.

شایان ذکر است که عملکرد شرکت زغال سنگ پروده طبس و برنامه ها و اهداف توسعه در سایه حمایت اعضای هیات مدیره و سهامدار عمده، مؤید ارزنده بودن سهام کزغال و اهمیت صیانت و حمایت از حقوق سهامدار در سیاست کذاری این شرکت است.

آدرس کوتاه شده: