سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۵۸ ۲۴۹
طبقه بندی: آرشیو
چچ

سفر مدیرعامل تاصیکو به پایتخت صنعت زغال سنگ کشور

سفر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین به شهرستان طبس با هدف بازدید از معدن زغال سنگ پروده طبس و بررسی فرصت های سرمایه گذاری انجام شد.

سفر مدیرعامل تاصیکو به پایتخت صنعت زغال سنگ کشور

به گزارش روابط عمومی کزغال، امیرحسین نادری، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تأمین با حضور در سایت معدن شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان بهشت زمین شناسی ایران از طرح توسعه بلوک 6 پرورده 4 و فعالیت های معدنکاری اولین و تنها معدن تمام مکانیزه استخراج زیرزمینی زغال سنگ کشور، عملیات فرآوری و تولید کنسانتره در کارخانه زغالشویی مجموعه بازدید نمود.

نادری، مدیرعامل تاصیکو از شرکت زغال سنگ پروده طبس به عنوان دانشگاه معدنی ایران یاد کرد و افزود با راه اندازی طرح های توسعه در پهنه زغالی طبس با هدف افزایش تولید ملی و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری به دنبال تکمیل زنجیره ارزش در طبس هستیم.

کاشت درخت برای پوشش فضای سبز طرح توسعه بلوک۶ پرورده ۴، بازدید از ویزیتور سنتر و موزه ژئوپارک طبس، دیدار با خانواده مرحوم مجید علیزاده از همکاران فقید شرکت، زیارت امامزاده حسین بن موسی کاظم (ع) و قبور شهدا به ویژه شهدای گرانقدر شرکت زغال سنگ پروده طبس همزمان با روز بزرگداشت شهدا، دیدار با امام جمعه و همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس و بازدید از نیروگاه حرارتی زغال سنگ سوز از دیگر برنامه‌های سفر مدیرعامل تاصیکو به قطب تولید زغال سنگ کشور بود.

شایان ذکر است تعدادی از معاونین و مدیران تاصیکو و اعضای هیئت مدیره شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز در این بازدید حضور داشتند.

شرکت زغال سنگ پروده طبس که بزرگترین تولید کننده زغال سنگ کک شوی ایران است، در حال حاضر حدود 70 درصد تولید منطقه ای و حدود 40 درصد تولید ملی را در اختیار داشته و تامین کننده عمده خوراک صنعت کک سازی ایران است و از اواخر سال 1399 با نماد کزغال وارد بازار سرمایه شد تا فصل جدیدی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و صنعتی منطقه را شکل دهد. قابل ذکر است شرکت سرمایه گذاری صدرتامین سهام دار عمده شرکت زغال سنگ پروده طبس می باشد.

روابط عمومی کزغال

آدرس کوتاه شده: